تبلیغات
<
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
ماشین های شاسی بلندو.......
نیسان,تیتان,

.:. امروز :
   
 
[url=http://khanwars.ir/?recruit=5H23707][img]http://signatures.khanwars.static.xs-software.com/signatures/ir/world_5/23707.jpg[/img][/url]
پیوندها
دانلود جدیدترین نرم افزار ها
آمار وب خود را 5 برابر کنید لینک کنید
هیوط نور
وبلاگ طرفداران انا سوفیا راب
پرپرواز
بهترین وبلاگ ورزشی
*** جالبترینها ***
ღஜ مدل و فشن ஜღ
تفریح وسرگرمی متفاوت
آموزش کامپیوتر-اینترنت-مبایل
هرفیلم 100تومان
" من مینا 20 ساله ..م یتوینم دوستای خوبی واسه هم باشیم
دفتر خاطرات من
بزرگترین ارشی موزیک و رپ فارسی
عکس ورزشی
عکس های خفن
اس ام اس جوک جدید اس ام اس باحال جوک جک توپ
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
امكانات

تبلیغات

اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها

نیسان تیتان

از زمان اولین عرضه اولین سری از نیسان تیتان این خودرو با مشکلاتی مانند سلیقه و توانایی مالی خریداران وانت های این شرکت روبرو بوده است. بعد از انجام اصلاحاتی سرانجام دو نمونه از این وانت با نام های تیتان کینگ کب و کرو کب1عرضه شد تا بتوانند سود خوبی از این بخش از بازار وارد این شرکت معروف خودروسازی کنند. در ادامه بیشتر با خصوصیات این دو تیپ از تیتان آشنا می شویم.
عمده ترین تغییری که در این دو نوع تیتان مشاهده می شود بلند تر کردن فاصله دو محور است. تیتان کینگ هم اکنون با فضای بار 8 فوت و دو اینچ در مقایسه با ابعاد 6 فوت و 6 اینچ در نسل قبلی و تیتان کرو با فضای بار 7 فوت و3 اینچ در مقایسه با ابعاد استاندارد 5 فوت و6 اینچ ارائه می شوند.
تیتان کینگ برای افرادی مناسب است که مایلند یک تخته 4 در 8 در پشت وانت خود بگذارند و یا جعبه ابزار بزرگ خود را در پشت وانت گذاشته و فضای اضافی نیز داشته باشند. در این شرایط این خودرو بسیار کاربردی است.
در مقابل تیتان کرو با وجودیکه  در اولین عرضه خود در سال 2004 بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت اما مسئولان نیسان دریافتند که مردم مایلند که خودرویشان فضای بیشتری در قسمت بار داشته باشد. در نتیجه ما فضای بار این خودرو را افزایش دادیم و هم اکنون امکان قرار دادن اجسام بزرگ و حتی ا موتورسیکلتها نیز در فضای بار این مدل میسر است!
معمولا وانت هایی با فاصله محور طویل از لحاظ اندازه ابعاد فریبنده هستند. زیرا اگر شما یک شیء هفت یا هشت فوتی را در عقب آن بگذارید تقارن خودرو را برهم می زند. اما در مورد تیتان کب وجود چهار درب در قسمت کابین فضای طویل قسمت بار را تعدیل می کند.
این تیتان جدید علاوه بر موارد ذکر شده مزایای دیگری نیز دارد. فاصله محور طویل این خودرو فرمانپذیری بهتری نسبت به وانت های فاصله محور کوتاه دارد. شاسی عریض خودرو سبب می شود که ضربات وارد هنگام حرکت در جاده های ناهموار حتی در سرعت بالای صد کیلومتر جذب و تعدیل شود. رانندگی بهتر و فرمانپذیری روان تر خستگی کمتری برای راننده دارد و حمل را برای او آسان می کند. البته حتی اگر این خودرو را از مقدار استاندارد سنگین تر و طویل تر بود موتور قدرتمند آن که توان 317 اسب بخاری و گشتاور 521 نیوتن متر دارد توانایی کشیدن آن را داشت.
طراحان نیسان برای اینکه شما بتوانید هرآنچه مایلید در فضای بار قرار دهید ظرفیت این قسمت از خودرو را تا 500 پوند افزایش داده اند. حجم فضای بار تیپ کب به 2062 پوند و حجم فضای بار کینگ به 2012 پوند می رسد. همچنین تغییراتی در اکسل عقب و سیستم تعلیق آن اعمال شده تا خودرو بتواند وزن یک تن را نیز تحمل کند. افزایش قطر شفت و ارتقا فنرهای تیغه ای و برکتها از جمله تغییراتی است که اکسل عقب را قدرتمند تر کرده است. قدرت کشش تیتان نیز در مقابل نسل قبل بهبود یافته است. بیشینه توان کششی تیپ کینگ به 9500 پوند می رسد.
در تیتان جدید دیگر از ترمزهای کوچک قدیمی خبری نیست. این ترمزها که خیلی سریع دچار ساییدگی و فرسودگی می شدند هزینه های گارانتی بسیاری برای نیسان به همراه داشتند. اندازه رتور جلو آن از 12.6 در 1 اینچ به 13.8 در 1.2 اینچ افزایش یافته است. همچنین در مقایسه با خودروهای هم کلاس خود مانند تویوتا توندرا این ارقام کمی کمتر هستند اما در عوض پلتر(صفحه) ترمز آن 80 اینچ مربع فضای بیشتری برای عملکرد لنتهای ترمز دارند زیرا درتوندرا از کاسه چرخ با مرکز بزرگتری در چرخهای جلو استفاده کرده است.
از لحاظ مصرف سوخت نیسان جدید تغییرات چندانی نکرده است، اما در نوعی از آن که فاصله دو محور طویل است، باک بنزین آن بسیار بزرگ انتخاب شده تا ذخیره بنزین خوبی برای شما داشته باشد. این باک که 140 لیتر حجم دارد، با یک بار سوختگیری سفر بیش از هزار کیلومتری بدون وجود بار و سفر بیش از 300 کیلومتری را با حمل بار تضمین می کند. البته مسئولان نیسان اعلام کرده اند که قصد دارند مصرف سوخت این خودرو را با بهره گیری از تکنولوژی قفل(لاک آپ) گشتاور بهبود بخشند. این هدف با بهره گیری از یک سیستم چند کاره تبدیل گشتاور در جعبه دنده 5 سرعته خودکار محقق خواهد شد. این سیستم هنگامی که خودور متوقف است موتور را از سیستم انتقال نیرو جدا می کند و هنگام حرکت سریع خودرو با بهره گیری از کلاچ لاک اپ عملکرد جعبه دنده را با موتور تنظیم می کند. در واقع در این سیستم از مزایای مصرف سوخت سیستم انتقال قدرت دستی استفاده شده و آن را در یک جعبه دنده خودکار اعمال کرده است.
تنوع موتورهای ارائه شده برای تیتان بسیار کم است اما نیسان این نقیصه را با ارائه آپشن هایی در تودوزی خودرو جبران کرده است. تودوزی جدید نیسان که به  PRO-4X  معروف است قابلیت های جاده ای خوبی برای خودرو به ارمغان آورده است.
PRO-4X در واقع بسته اسپرت نیسان برای تیتان است. این مدل علاوه بر برخورداری از امکانات نوع معمولی مانند تایرهای بزرگ ، فنرهای رانکو و ... از ویژگیهایی مانند نمای منحصربفرد جلو و عقب که با همرنگ کردن سپرها و بدنه بدست آمده و تزئینات زیبای داخل خودرو که شامل نشانگرهای سفید می شود نیز برخوردار است.
این تیپ از تیتان از چرخهای 18 اینچی ، نسبت دنده 3.36 به 1 برای آخرین دنده، قفل الکترونیکی دیفرانسیل ازنوع ایتون – که تکنولوژی است که در میان خودروهای این کلاس  تنها درتیتان وجود دارد- نیز بهره مند است.  
علاوه بر تغییرات در عملکرد، فرمانپذیری و فضای بار خودرو، نیسان در طراحی داخلی تیتان نیز تغییراتی اعمال کرده است. استفاده از مواد مرغوب تر و صندلی های نرم تر از جمله این موارد است. برای مثال استفاده از کفی های وینیلی  به جای موکت با وجودیکه هزینه زیادتری دارد تمیز کردن خودرو را تسریع می کند. البته مهندسان امریکایی برای اعمال تغییر دراین قسمت بسیار بر دفتر مرکزی خود در ژاپن  فشار آوردند تا آنها را متقاعد کنند تا این تغییر را با کمترین هزینه انجام دهند تا خودرو برای خریداران جذابیت بیشتری داشته باشد. البته سیستم گرمایش- تهویه (HVAC) در سه نوع ازتیپ خودرو برای کمتر شدن قیمت آن بدون تغییر باقی مانده است. اما در یک تیپ به نام LE از سیستم کنترل هوای نقطه ای دو گانه استفاده شده است. در عوض این هزینه برای ارتقا قسمتهای کاربردی خودرو مانند سیستم تعلیق بکار گرفته شده است.
در مجموع نیسان با وجودیکه در این بخش از بازار خودروهای سبک تجاری چندان تجربه نداشته است و در مقابل رقبایی مانند جنرال موتورز، فورد ، دوج و تویوتا نمی تواند عرض اندام کند اما از زمان شروع کار خود دراین بخش پیشرفتهای خوبی داشته است. این خودروساز با ارائه نسل جدید تیتان و برطرف کردن یکی از بزرگترین معایب ان که فاصله دو محور خودرو بود توانسته رقیب قدری را به این بخش از بازار معرفی کند.


ارسال شده توسط:arvin alexander در چهارشنبه 18 فروردین 1389 | نظرات()
مطالب گذشته

بنز c-350
هیوندای اوانته
تویوتا كرولا
نیسان تیتان
bmw x3
تویوتا آریون(اریون)-toyota aurion
هیوندای کوپه
کیا اسپورتیج 2011
mgشوالیه
بوگاتی
کیا سورنتو
بی ام و سری3 سدان(bmw325i)
تویوتا پرادو سی سی vx 4000
کیا اپیروس
مشخصات تصویری کیا سراتو

آرشیو ماهانه
هفته چهارم اردیبهشت 1389
هفته چهارم فروردین 1389
هفته سوم فروردین 1389
هفته دوم فروردین 1389
هفته اول فروردین 1389
هفته چهارم اسفند 1388
هفته سوم اسفند 1388
نظر سنجی
+ نظزرتان راجع به وبلاگ چیست؟
-
-
-
-
-
آمار كلی وبلاگ
نویسندگان arvin alexander

آمار وبلاگ بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
بازدید های این ماه :
بازدید های ماه قبل :
کل بازدید ها :
تعداد کل مطالب :

اطلاعات بیشتر
Pagerank
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
تبلیغات

‍CopyRight © 2008 - 2009 by http://godofgames2.mihanblog.com . Allreserved
This Template Transporting For Mihanbblog By WorldTemp.MihanBlog.Com And Special Thanks To Milad Mahdavi

نیسان,تیتان,
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
 تبادل لینک : آمارخودرا ۵ برابر کنید